niedziela, 2 czerwca 2013

o dniu dziecka z małym poślizgiem :)

Wczoraj miałam małe urwanie głowy, dlatego o dniu dziecka będę pisać dopiero dziś. :)
Najpierw zaprezentuję pierniczki, które powstały specjalnie na to święto. Misie upiekłam korzystając z tej samej wykrawaczki co pandy. Tym jednak razem powstał niedźwiadek "brunatny" i biała niedźwiedzica. ;)


Kolejną rzeczą, o której chciałabym napisać to finał wymianki z okazji dnia dziecka. Wymiankę organizował blog Klub Twórczych Mam a moją wymiankową parą była Weronika. 
Ja w prawdzie nie mam dzieci, ale zapisałam się na tę wymiankę z uwagi na bratanicę mojego męża, która była bardzo zadowolona z otrzymanych prezentów. :)

Oto co powędrowało do małej Zosi w mojej paczuszcze. Na zdjęciu widać laleczkę, drewniane domino ze zwierzętami, dużo różnych pierniczków, kartkę z życzeniami na dzień dziecka, którą wykonała dla mnie Kasia, oraz płyn do mycia ciała i kąpieli "pyzata jagoda". W paczuszce znalazły się również drobiazgi dla mamy Zosi. ;)


A to prezenty dla Zuzanny przesłane przez Weronikę.


Za wymiankę bardzo dziękuję. :)

Trzecim tematem, który chcę poruszyć w tym poście jest moja kocia wymianka.
Dziś wieczorkiem zamieszczę pary wymiankowe i porozsyłam wam adresy. Fajnie byłoby abyście skontaktowały się później między sobą i dowiedziały czegoś więcej na temat kociaków, które będziecie obdarowywać. ;)

3 komentarze:

 1. Pierniczkowe misie - prawdziwe słodziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy będą ogłoszone pary wymiankowe?
  Już nie mogę się doczekać!!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję za bardzo fajną wymiankę
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń