niedziela, 9 października 2011

Czarny szuka domu przed zimą

Uwaga dobrzy ludzie. Poszukuję domu dla młodego czarnego kocurka z pięknymi zielonymi ślepkami. Obecnie błąka się po działkach. Dokarmiam go w weekendy, kiedy tam jestem. Widać po nim, że jest spragniony ludzkiej czułości i ciepła. Na początku był nieufny, jednak po pierwszym nakarmieniu od razu wpakował się na kolana i wcisnął łepek pod rękę, żeby go głaskać. Dobrze byłoby znaleźć mu dom przed zimą. Prawdopodobnie nie był kastrowany. Tak na oko to ma około jednego roku, może nawet mniej. Jeśli znalazłaby się jakaś osoba chętna przygarnąć Czarnego proszę o kontakt mailowy, jestem w stanie przywieść go do Warszawy lub w jej okolice.
Roześlijcie tę wiadomość po znajomych. Może ktoś szuka kociego współlokatora. Za odrobinę ciepła i pełną miskę z pewnością odwdzięczy się ogrzaniem kolan i mruczeniem w długie zimowe wieczory. :)

6 komentarzy:

  1. O jeny jaki piękny bidulek.Czy juz znalazł domek ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj to szkoda go :( zmarnieje biedne kocię aż mi sie ryczeć chce jak widze takie biedactwa.Sama swojego znalazłam na śmietniku i wiem jak kotek przygarniety potrafi być wdzięczny...Może powinnaś ogłoszenie dać gdzieś na kocich forach albo gdzieś indziej.Sama nie wiem :(

    OdpowiedzUsuń
  3. Przeżyje. Sąsiedzi się nim zajmą przez zimę. :)

    OdpowiedzUsuń